Jeśli wybierać się w teren, to tylko rowerem Pivot Shuttle LT

Pivot Shuttle LT to kolejny elektryk przeznaczony do jazdy po bezdrożach. Osiągniemy nim prędkość 25 km/h, zaś bateria wystarczy na przejechanie 125 km.

Jeśli mamy trochę wolnego czasu i chcielibyśmy wybrać się za miasto, by pojeździć po lesie lub poskakać po wertepach, to świetnie nadaje się do tego Pivot Shuttle LT. To najnowszy model górskiego roweru elektrycznego, który zagwarantuje doskonałe doznania podczas jazdy, a przy tym naładuje nam smartfona.

To lekka konstrukcja o masie 22,5 kg, a przy tym bardzo wytrzymała dzięki ramie z aluminium lub włókna węglowego. Zastosowany tu silnik pozwala rozpędzić się do prędkości 25 km/h i generuje 85 Nm momentu obrotowego oraz oferuje trzy prędkości jazdy. Można je zmieniać za pomocą manetki na kierownicy, a także poprzez firmową aplikację E-Tube.

Opracowana wspólnie z Shimano bateria o pojemności 756 Wh, zapewnia natomiast energię wystarczającą na pięć godzin pedałowania z maksymalną prędkością. Jak łatwo obliczyć, umożliwia pokonanie dystansu 125 km. Baterię umieszczono w dolnej części ramy, lecz według producenta można ją stamtąd wyjąć w czasie poniżej minuty. Jej pełne naładowanie zajmuje natomiast pięć godzin. Oprócz zasilania silnika, może również ładować nasz smartfon poprzez złącze USB-C.

Górski rower musi świetnie spisywać się w terenie. Dlatego producent zainstalował 29-calowe koła z oponami Maxxis Assegai, przedni amortyzator DW-Link o 165 mm skoku oraz tylne zawieszenie Fox Float X. Są też 4-tłoczkowe hamulce tarczowe XTR 4, które pomagają zatrzymać rozpędzoną masę. Na kierownicy znajdziemy natomiast wyświetlacz, który prezentuje aktualną prędkość oraz poziom naładowania akumulatora.

Pivot Shuttle LT

Pivot Shuttle LT dostępny jest w kolorze Bass Boat Blue lub Northern Lights Green. Rower można zakupić na stronie producenta, a cena podstawowej wersji z aluminiową ramą, wynosi 9899 dolarów. Wersja wyposażona w ramę z włókien węglowych to już wydatek 11999 dolarów.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń.

Źródło

You may also like...