Jiayu S1 konkurencją dla Galaxy Note

Firma Jiayu jest kolejną z chińskich firm, której produkty warte są uwagi, ze względu na nowoczesne wzornictwo, świetne wyposażenie oraz przystępną cenę. A teraz jej asortyment zwiększył się o pierwszy phablet Jiayu S1.

Urządzenie dostępne będzie z 5-calowym ekranem wyposażonym w panel IPS, który zgodnie z obowiązującymi trendami, wyświetla obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.
Jiayu jest kolejnym po Lenovo producencie, który z MediaTeka przestawił się na procesory Qualcomma. W tym wypadku znajdziemy tu czterodzeniowego Snapdragona 600 (APQ8064) taktowanego zegarem 1,7 GHz. Oprócz wydajnego CPU, jest w nim także 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej.

Funkcjonalność multimedialna nie odbiega wiele od sprzętu z Korei, czy USA, a więc mamy standardowo dwie kamery: 13 megapikseli do robienia zdjęć oraz 2 megapiksele do wideorozmów. Telefon został też wyposażony w WiFi, NFC, port microUSB oraz 3,5 mm złącze słuchawkowe. Funkcjami słuchawki steruje Android 4.1.2 Jelly Bean, zaś bateria o pojemności 2300 mAh powinna mu zapewnić przyzwoity czas pracy.

Źródło: Ejiayu.com

You may also like...