Jutro start zamkniętej bety Sea of Thieves

Już jutro o godzinie 9.00 rano wystartuje zamknięta beta gry Sea of Thieves. Nowa produkcja Rare dostępna na PC oraz Xboxa One, zabierze nas do świata piratów i pozwoli przeżyć mnóstwo ekscytujących przygód.

Jeśli udało się Wam dostać do zamkniętych beta testów nadchodzącej gry Sea of Thieves to przypominam, że już jutro rozpoczyna się zabawa. Testy wystartują o godzinie 9.00, a ich zakończenie zaplanowano na 29 stycznia również o 9.00 rano.

Do beta testów nowej produkcji studia Rare można było dostać się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zapisanie się do newslettera programu Sea of Thieves Insider Program. Trzeba to było jednak zrobić przed 1 grudnia zeszłego roku, więc ta metoda nie jest dostępna. Drugi sposób to zakup gry w przedsprzedaży. Jeśli zrobiliście to za pośrednictwem sklepu Microsoftu, beta pojawi się automatycznie. W pozostałych przypadkach trzeba ręcznie wpisać kod, co przy okazji dostarczy kosmetyczny pakiet dodatków Black Dog.

Wstępne pobieranie plików do bety już się rozpoczęło, więc w zależności od prędkości łącza, może to potrwać nawet całą noc. Dodam, że beta nie zaoferuje nam całego świata gry, gdyż jest on zbyt duży. Będzie to jedynie niewielki wycinek, który zapewni przedsmak tego co czeka nas w pełnej wersji. Dobrą wiadomością jest również to, że posiadacze pecetów i Xboxa One, będą mogli grać wspólnie, gdyż tytuł wspiera rozgrywkę międzyplatformową.

Pełna wersja Sea of Thieves pojawi się w sprzedaży już 20 marca.

Sea of Thieves

Źródło: Vg247.com

You may also like...