Jutro startuje darmowy weekend Overwatch!

Uwaga, rekruci! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wykazać się bohaterstwem i ratować świata w szeregach Overwatch, to możecie zrobić to teraz!

W dniach 26 do 29 maja wezwiemy wszystkich kandydatów na agentów, aby zebrali drużynę i rzucili się w wir walki podczas darmowego weekendu z Overwatch na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 24 bohaterów i 14 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów.

Dodatkowo, jeśli gra wam się spodoba i postanowicie kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowacie postępy poczynione w ten weekend. Pamiętajcie tylko, żeby użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, na którym graliście. Darmowy weekend z Overwatch jest zaplanowany na 26-29 maja. W tym czasie wszyscy posiadacze Xbox One i członkostwa Xbox Live Gold, PlayStation 4 i członkostwa PlayStation Plus, a także komputerów PC z systemem Windows i konta Battle.net, będą mogli pobrać i uruchomić Overwatch ZA DARMO, bez konieczności zapisywania się lub wpisywania kodów!

Okres darmowego dostępu we wszystkich regionach gry potrwa od 26 maja, od godz. 20:00 czasu polskiego, do 30 maja, do godz. 8:59 czasu polskiego na wszystkich platformach. Poniżej możecie sprawdzić, kiedy rozpocznie się darmowy weekend w waszym regionie. Jeśli natomiast gra się Wam spodoba i zechcecie ją kupić, to najtaniej dostaniecie ją na tej stronie.

Więcej informacji na tej stronie.

Overwatch

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...