Kieszonkowy masażer zapewni relaks po ciężkim dniu pracy

Na platformie crowfundingowej Xiaomi pojawił się kolejny interesujący produkt. Jest to kieszonkowy masażer do ciała, który dostaniemy za kwotę około 210 zł.

Na platformie Xiaomi Youpin znajdziemy wiele nowoczesnych gadżetów o różnym przeznaczeniu. Jeden z najnowszych projektów potrzebujących finansowego wsparcia spodoba się z pewnością wszystkim, którzy potrzebują relaksu po ciężkim dniu pracy. Jest to bowiem kieszonkowy masażer do ciała.

Gadżet o masie 360 gramów, działa na zasadzie głębokiego rozluźnienia mięśni za pomocą wibracji o wysokiej częstotliwości. W ten sposób nie tylko poprawia krążenie krwi, ale też pomaga pozbyć się kwasu mlekowego wytwarzanego podczas ćwiczeń, pomagając wyeliminować ból mięśni.

masażer do ciała

Zastosowano tu niewielki bezszczotkowy silnik o generujący 3200 RPM o dużym momencie obrotowym. Jest też specjalna technologia tłumienia hałasu, dzięki której wytarzany podczas pracy hałas ma poziom około 40 dB, a więc nie jest zbyt uciążliwy. Trzy tryby prędkości pozwalają pobudzić mięśnie, zrelaksować się lub wykonać głęboki masaż. W zestawie otrzymujemy również cztery rodzaje głowic, natomiast bateria o pojemności 2500mAh ładowana jest za pomocą złącza USB-C.

masażer do ciała

Masażer zakupicie na tej stronie, a jak już wspomniałem kosztuje on w przeliczeniu około 210 zł. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne, mianowicie czarna, czerwona oraz szara.

Jeśli lubicie wyciskać siódme poty na siłowni lub macie siedzący tryb pracy, taki gadżet będzie wówczas bardzo przydatny.

Źródło

You may also like...