Klawiatura Fleksy umili nam pisanie odtwarzając wideo

Wśród klawiatur dostępnych na Androida, niewątpliwie wyróżnia się aplikacja o nazwie Fleksy. Umożliwia bowiem nie tylko pisanie, ale też odtwarzanie filmów.

Na Androida dostępnych jest całkiem sporo różnego rodzaju klawiatur ułatwiających wprowadzanie tekstu. Można powiedzieć, że rynek tego typu produktów jest tak ciasny, że wielu firmom ciężko jest przebić z własnymi aplikacjami. Starają się więc, by ich produkty były oryginalne i oferowały użytkownikom funkcje, których próżno szukać u konkurencji.

Takim narzędziem jest niewątpliwie klawiatura Fleksy dostępna w Google Play Store. Aplikacja dopiero zaczyna zdobywać popularność, gdyż na razie ma na koncie nieco ponad 5 mln pobrań. Posiada jednak wiele interesujących funkcji, oferując m.in., GIF’y, naklejki, emoji, a także zaawansowaną autokorektę wprowadzanego tekstu.

Twórcy postanowili jednak jeszcze bardziej rozszerzyć jej możliwości i dodali kolejne funkcje. Wspólnie z firmą VBoard wyposażyli ją w wyszukiwarkę oraz odtwarzacz filmów wideo. Klawiatura może więc odtworzyć nam film, w momencie gdy piszemy wiadomość do naszego znajomego. Pozwala również w łatwy sposób udostępnić materiał, który nam się spodoba.

Tematyka dostępnych treści jest bardzo szeroka, od wiadomości z kanałów MSNBC oraz CBS, poprzez filmy o gotowaniu z Food Network, a kończąc na wydarzeniach sportowych z ESPN. krótko mówiąc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pytanie tylko czy oglądanie wideo podczas pisania wiadomości rzeczywiście ma sens. W końcu lepiej skupić się na jednej rzeczy, aby nie narobić błędów.

Fleksy

Źródło

You may also like...