Klimaty serialu Gra o Tron w stacji dokującej

Bijący rekordy popularności serial Gra o Tron, posiada miliony fanów. Niektórzy z nich są właścicielami drukarek 3D i uznali, że mogą zarobić niezłe pieniądze, produkując gadżety z nim związane.

Jednym z takich gadżetów jest wykonana na drukarce 3D stacja dokująca dla smartfonów z Androidem oraz iOS. Jest to produkt, któremu daleko do przeciętności masowej produkcji. Stacja przypomina bowiem Żelazny Tron, doskonale znany z serialu.

Projekt gadżetu został rozbity na cztery oddzielne elementy, które następnie wydrukowano z użyciem plastiku ABS. Wykonane części zostały później złożone, a całość wypiaskowano, w celu wygładzenia krawędzi. Następnie stacja została pomalowana akrylową czarną farbą, która nadała jej dystyngowanego wyglądu.

Żelazny Tron ma rozmiar 11 x 9,2 x 7,4 mm oraz jest kompatybilna z iPhone’ami 4/4S/5, a także z Samsungiem Galaxy S3, lub jakimkolwiek innym smartfonem ładowanym poprzez złącze microUSB. Stacja dokująca będzie jeszcze ulepszana, a w przedsprzedaży można ją zamówić w cenie 50 dolarów.

Gra o Tron

Gra o Tron

Źródło: Nuproto.com

You may also like...