Kohler pokazuje inteligentne wyposażenie łazienki

Kohler zaprezentował na CES 2021 nowe produkty do naszych łazienek. Jednym z nich jest inteligentna toaleta, a kolejnym niezwykła wanna emitująca wodną mgiełkę.

Kohler od lat specjalizuje się w nowoczesnym wyposażeniu naszych łazienek, oferując produkty nie tylko eleganckie, ale też bardzo funkcjonalne. Podczas targów CES 2021 amerykańska marka zaprezentowała kolejne gadżety dla fanów stylowego designu oraz nowoczesnych technologii.

Jednym z ciekawszych produktów jest Kohler Touchless Residential Bathroom Faucet, czyli bezdotykowa bateria do łazienkowej umywalki. To produkt bazujący na kranach montowanych w publicznych toaletach, który w dobie pandemii może być niezwykle przydatny. Posiada bowiem specjalne sensory, które automatycznie odkręcają wodę bez potrzeby jego dotykania. Dzięki temu zmniejsza się szansa przeniesienia bakterii i zarazków na pozostałych domowników.

Kohler

Producent oferuje również system modernizacji korka zlewu, którym również można sterować bezdotykowo. Co ciekawe, można go będzie zainstalować do dowolnej baterii łazienkowej tego producenta.

Kolejną nowością jest modernizacja bezdotykowego kuchennej baterii Kohler Konnect, wyposażonej w system sterowania głosowego. Producent wzbogacił system o komendę “myj dłonie”, która nie tylko odkręci wodę, ale również zaoferuje wskazówki, dzięki którym umyjemy je bardzo dokładnie.

Następną nowością amerykańskiej marki jest inteligentna toaleta Kohler Innate Intelligent Toilet. To sedes wyposażony w funkcję automatycznego otwierania/zamykania, podgrzewaną deskę oraz zdalne sterowanie. Ma również wbudowany bidet, a producent zapewnia, że zaprojektowano go w taki sposób, aby instalacja nie sprawiała żadnego problemu.

Bez wątpienia jednym z najciekawszych produktów marki jest wanna Kohler Stillness Bath. Wanna nie tylko jest podświetlana, ale może także generować wodną mgiełkę, a dzięki aromatycznym olejkom wypełni naszą łazienkę przyjemnym zapachem. Co ciekawe wanna nie ma tradycyjnej baterii kranowej, lecz napełnia się od dołu.

Kohler

Na chwilę obecną nie wiemy ile będzie kosztowała mgłowa wanna oraz inne produkty tej marki. Niebawem jednak poznamy ich ceny, gdyż wkrótce trafią do sprzedaży.

Źródło

You may also like...