Kolejna obniżka ceny Lumii 950

Smartfony z Windows 10 Mobile chyba nie sprzedają się tak dobrze, ponieważ na brytyjskim rynku cena Lumii 950 została obniżona po raz kolejny i obecnie można ją kupić za 369,99 funtów.

Microsoft miał koncepcję podbicia rynku smartfonów, ale plan ten zupełnie nie wypalił. Mimo premiery Windowsa 10 Mobile, sprzęt wciąż nie wzbudza żadnego zainteresowania konsumentów, a sklepy za wszelką cenę próbują pozbyć się niechodliwego towaru. Dotyczy to głównie modelu Lumia 950, którego cena na rynku brytyjskim została po raz kolejny obniżona.Gdy w ubiegłym roku smartfon trafił na półki sklepowe. był oferowany w cenie 499,99 funtów, ale zanim rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych, obniżono ją o 50 funtów. Tuż po premierze, sprzedawcy dostrzegli brak zainteresowania produktem szybko obniżyli cenę, na co zareagował Microsoft, również ją obniżając do poziomu 419,99 funtów, lecz w żaden sposób nie zwiększyło to zainteresowania tym modelem.

Sklepy na własną rękę próbują pozbyć się problemu i jeszcze do niedawna smartfon sprzedawany był za 379,99 funtów. Teraz jednak można go dostać już za 369,99 funtów, a sklep dokłada jeszcze darmową obudowę.

Tanie smartfony z Androidem

Być wkrótce powinniśmy spodziewać się kolejnej obniżki, chyba że, sklepom uda się pozbyć magazynowych zapasów.

Źródło: Neowin.netYou may also like...