Kolejna promocja na Lumię 950

Microsoft przygotował kolejną promocję zachęcającą do zakupu Lumii 950. Najnowsza propozycja skierowana jest do właścicieli poprzednich modeli smartfonów i pozwala sporo zaoszczędzić, jeśli przyniesie się je na wymianę.

Microsoft ostatnio nienajlepiej traktuje swych klientów i można pokusić się o stwierdzenie, że zostawia ich na lodzie. Tak przynajmniej mogą się czuć właściciele Lumii 920, 925 oraz 1020, którzy mimo wcześniejszych obietnic nie dostaną aktualizacji do Windows 10 Mobile. Ich sprzęt stał się więc praktycznie bezwartościowy, gdyż jego funkcjonalność jest w tej chwili mocno ograniczona i nie mogą korzystać z Cortany, Continuum oraz wielu innych aplikacji.Microsoft uznał więc, że skoro i tak wspomniane smartfony nie są nic warte, to może ich właściciele zechcą się ich pozbyć. Firma przygotowała więc promocję dla wszystkich osób, którzy posiadają jeden z wymienionych modeli i chcieliby kupić w sklepie Microsoftu Lumię 950 lub Lumię 950 XL. Każdy, kto przyjdzie nabyć nowy sprzęt z jednym ze starych smartfonów, będzie mógł liczyć na rabat w wysokości 150 dolarów.

Oferta nie jest chyba do końca przemyślana, gdyż klient, który wydał wcześniej spore pieniądze na zakup smartfona i został pozostawiony samemu sobie, na pewno nie popełni drugi raz tego samego błędu nie kupi kolejnej Lumii. Nie ma w końcu pewności, czy za jakiś czas sytuacja się nie powtórzy.

Źródło: Microsoftstore.comYou may also like...