Kolejny błąd Fortnite zapewnia nieograniczoną ilość metalu

Kolejny sezon Fortnite właśnie się rozpoczął, a gracze już znaleźli błąd zapewniający im sporą przewagę. Daje im dostęp do nieograniczonej ilości metalu.

Epic Games stanowczo powinien popracować nad wyeliminowaniem błędów, których w Fortnite jest całkiem sporo. Właśnie miała miejsce premiera kolejnego sezonu tej popularnej produkcji i po zaledwie kilku godzinach odkryto w niej błąd, zapewniający przewagę nad pozostałymi.

Fani gry doskonale wiedzą, że elementem rozgrywki jest budowanie fortec, w których można się schronić przed przeciwnikiem. Należy więc zbierać materiały pozwalające wznosić konstrukcje. Materiałów mamy kilka rodzajów, a najpowszechniej dostępny, a zarazem najsłabszym jest drewno. Zbiera się je łatwo, dzięki czemu można szybko postawić konstrukcję. Niestety jest też mało trwałe, więc wróg szybko się przez nie przebije.

Gracze szukają więc wytrzymalszych materiałów, takich jak metal, lecz jego znalezienie nie jest łatwe. A przynajmniej nie było do tej pory, gdyż gracze odkryli błąd, który zapewnia jego nieograniczoną ilość. Należy udać się do jednej z lokacji, gdzie można wydobywać tyle metalu ile się zapragnie.

Nie jest to błąd nowy, gdyż pojawił się już wcześniej, tyle że poprzednio był w innym miejscu. Tym razem trzeba udać się do pewnego miejsca na wyspie, by odblokować Catty Corner. To nowa lokalizacja, w której znajduje się stacja benzynowa. Uderzenie kilofem w jeden z dystrybutorów aktywuje buga, zapewniającego nieograniczoną ilość metalu.

Trzeba jednak uważać, gdyż uderzenie w inny dystrybutor spowoduje eksplozję. To, w który dystrybutor należy uderzyć zależy od naszej lokacji, ale możecie to zobaczyć na tym wideo.

Fortnite

Źródło

You may also like...