Kolekcjonerska figurka z Overwatch

Fani popularnej gry Blizzarda zatytułowanej Overwatch, mogą teraz przenieść ulubionych bohaterów do realnego świata. Firma zapowiedziała bowiem nową figurkę Reapera.

Reaper to jedna z kilkunastu postaci dostępnych w wydanej niedawno sieciowej strzelance Overwatch. Bohater jest bardzo zwinny i wyposażony w dwie sztuki broni, którymi posługuje się z zadziwiającą skutecznością.

Blizzard chce go teraz przenieść do realnego świata i zapowiedział właśnie nową figurkę. Jej autorem jest wieloletni projektant Blizzarda Brian Fay, a jak widać na poniższym wideo, produkt wykonano z dużą dbałością o detale.

Dokładnie odwzorowano nie tylko jego efektowną maskę, ale też pancerz oraz rzecz jasna uzbrojenie, którym posługuje się w grze. Figurka ma 30 cm wysokości i jest ręcznie malowana.

Niestety nie jest też tania, gdyż aby stać się jej właścicielem, trzeba dysponować kwotą 150 dolarów. Pierwsza partia figurki trafi do sprzedaży w marcu przyszłego roku. Na następną trzeba będzie jednak poczekać aż do listopada.

Warto więc zarezerwować własny egzemplarz, a możecie to zrobić na stronie Blizzarda, gdzie przyjmowane są zamówienia przedpremierowe. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze gry Overwatch, a chcielibyście ją kupić, to w najlepszej cenie znajdziecie ją na tej stronie. Aktualnie trwa tam bowiem wyprzedaż, podczas której cena gry jest bardzo niska. Oczywiście nie tylko tej gry, gdyż w promocyjnej ofercie dostaniecie też wiele innych tytułów.

Overwatch

Źródło: Blizzard.com

You may also like...