Konsola na Androidzie dla młodszych graczy

Jedną z funkcji smartfonów na Androidzie, jest oczywiście możliwość uruchamiania gier. Jeśli jednak szukacie bardziej wyspecjalizowanego pod tym kątem urządzenia, to MG jeszcze lepiej spełni swe zadanie.

MG to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do zabawy i choć pozory mogą mylić, nie jest to smartfon. Sprzęt wyposażono w dotykowy, 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, pokryty Gorilla Glass, Jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 1GHz, przednią kamerę o rozdzielczości 1,3 Mpix oraz system lodową kanapkę, czyli Androida 4.0.

Konsola MG ma dostęp do Google Play, a więc można w prosty sposób kupować gry, a dodatkowo wyposażono go w obsługę Digital Wallet, by jeszcze bardziej uprościć ten proces. Ciekawostką jest opcja Remote Trust, czyli po prostu kontrola rodzicielska, gdzie można ustalić jakimi grami może się dziecko bawić oraz ile czasu ma przy nich spędzać.

W urządzeniu znajdziemy już zainstalowane takie produkcje, jak NBA Jam, Need for Speed Hot Pursuit, Homerun Battle 2 oraz wiele innych, a także system customizowalnych avatarów. MG obecnie można zakupić w przedsprzedaży w cenie 149 USD, a do sklepów trafi na początku listopada.

Konsola

Źródło: Playmg.com

You may also like...