Krüger&Matz prezentuje najnowszego smartfona SOUL

Marka Kruger&Matz zajmująca się produkcją designerskich urządzeń mobilnych oraz eleganckiego sprzętu audio, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z początkiem drugiego kwartału wprowadza do swojego portfolio nowe produkty. Jedną z ważniejszych premier jest smartfon SOUL z ekranem IPS OGS o przekątnej 4,7”, czterordzeniowym procesorem MSM8212 Cortex A7 oraz systemem Android 4.3.

Elegancki i designerski smartfon SOUL łączy w sobie nowoczesne wzornictwo oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. 4,7 calowy ekran IPS OGS o rozdzielczości 720x1280px jest gwarancją najwyższej jakości obrazu, zapewniając doskonałe odwzorowanie barw, głębszą czerń oraz lepszą widoczność w słońcu. Kruger&Matz wyposażył nowy model w czterordzeniowy procesor MSM8212 Qualcomm (ARM Cortex A7) o taktowaniu 1.2GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Takie parametry dają użytkownikowi pewność płynnej pracy oraz szerokich możliwości korzystania ze wszystkich funkcji systemu Android 4.3, w tym uruchomienia wymagających gier i aplikacji ze sklepu Google Play oraz odtwarzanie materiałów wideo w jakości Full HD.

Funkcjonalność smartfona SOUL zwiększa również m.in. Bluetooth 4.0, GPS oraz 8 Mpix tylna kamera, która pozwala nagrywać filmy oraz robić bardzo dobrej jakości zdjęcia. Telefon wyposażony został 4GB pamięci wewnętrznej z możliwością powiększenia jej o 32GB za pomocą karty zewnętrznej micro SD.

Jak wszystkie smartfony Kruger&Matz, SOUL posiada system DUAL SIM, który umożliwia obsługę dwóch osobnych kart SIM. Funkcjonalność ta przyda się osobom aktywnym zawodowo, korzystającym z lokalnych kart za granicą lub posiadających dwa numery – prywatny i służbowy. DUAL SIM w smartfonie SOUL przyda się także osobom, które wykorzystują w telefonie dostęp do Internetu Aero2.

Nowy smartfon Kruger&Matz, jak wszystkie produkty tej marki, wyróżnia stylowy design. SOUL to idealne połączenie tego, co w telefonie najważniejsze. Duży czytelny wyświetlacz, zaawansowane parametry techniczne oraz wytrzymały oraz zoptymalizowany przez aplikację BatteryGuru akumulator, zostały zamknięte w zgrabnej i poręcznej obudowie, której grubość nieco przekracza 7mm. To sprawia, że urządzenie będzie doskonale pasowało zarówno do damskiej torebki, jak też do męskiej kieszeni.

Sugerowana cena detaliczna smartfona Kruger&Matz SOUL – 649 zł.

Źródło: Lechpol.pl

You may also like...