Kup sobie wirtualny księżyc w Entropia Universe

Mimo dobrych kilku lat na karku Entropia Universe wciąż funkcjonuje i zachęca biznesmenów do inwestowania, oferując naprawdę atrakcyjne zyski. Tym razem na sprzedaż wystawiono cały księżyc.

Entropia Universe to gra MMO w klimatach sci-fi, oparta na mechanice Real Cash Economy, czyli mówiąc po polsku, bazująca na prawdziwych pieniądzach.Gracze inwestują realną gotówkę, ale mogą też nieźle zarobić, ponieważ wirtualna waluta jest w pełni wymienialna na pieniądze i działa to w obie strony. Jeśli więc zaczniemy znajdziemy jakiś cenny artefakt i sprzedamy go innemu graczowi, to uzyskamy z tego spory zysk.

Co sprytniejsi nieźle zarabiają na inwestycjach w nieruchomości. Kilka lat temu głośno było o transakcjach zakupu stacji kosmicznej, czy wręcz całej planety, za wiele milionów złotych. Teraz możemy zainwestować nieco skromniej, bo tylko 150,000 dolarów, kupując na własność odkryty niedawno księżyc.

21 maja rozpocznie się aukcja, która potrwa do 21 kwietnia. Cena wywoławcza księżyca zaczyna się od 150,000 dolarów, a wraz z gigantyczną skałą, nabywca otrzyma księżycowe centrum dowodzenia oraz dwa habitaty (można je np. wynająć) o ośmiu warstwach wypełnionych unikalnymi stworami oraz rzadkimi surowcami. Dodatkowo właściciel nabywa prawa do decydowania o habitatach, a także dzieli zyski z producentami gry.

Inwestycja może się szybko zwrócić, a na pewno jest bezpieczniejsza niż kupowanie wirtualnego złota w Amber Gold.

Źródło: Entropiauniverse.com

You may also like...