Lanmodo Vast Pro: samochodowy noktowizor ułatwi jazdę nocą

Firma Lanmodo specjalizująca się w produkcji samochodowych akcesoriów, zaprezentowała kolejny gadżet. Produkt nazywa się Lanmodo Vast Pro i jest to wideorejestrator połączony z systemem noktowizji.

Mimo iż reflektory montowane we współczesnych samochodach stają się coraz doskonalsze, to nadal mają wady. Dlatego w niektórych flagowych limuzynach producenci montują kamery noktowizyjne. Tego typu systemy wspomagają oświetlenie auta, znacznie ułatwiając dostrzeżenie osób lub zwierząt, które mogą znaleźć się na naszej drodze.

Takich systemów nie znajdziemy jednak w każdym modelu, ale dzięki firmie Lanmodo nie jest to już problemem. Przedsiębiorstwo wprowadza właśnie do sprzedaży swój najnowszy system noktowizyjny o nazwie Lanmodo Vast Pro, który można zamontować w każdym aucie.

Jest to kamera noktowizyjna połączona z rejestratorem jazdy, która nie tylko ułatwi nam jazdę w nocy, ale też rejestruje ją na wideo. Dzięki noktowizji widzimy co dzieje się przed pojazdem na dystansie do 300 m, a więc znacznie większym niż oświetlą standardowe reflektory. Daje nam to więcej czasu na reakcję i uniknięcie wypadku. Dodatkowo chroni pojazd na parkingu, dostarczając dowód winy nieostrożnego kierowcy, który go uszkodził.

Lanmodo Vast Pro

Urządzenie rejestruje obraz w jakości 1080p, a dzięki dwóm kamerom nagrywa to co dzieje się przed oraz za naszym autem. Nagrania zapisywane są natomiast w 128 GB pamięci flash.

Lanmodo Vast Pro nie jest gadżetem tanim, gdyż kosztuje aż 619 dolarów. Biorąc jednak pod uwagę, że zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas jazdy nocą, warto go mieć. Nasze życie i zdrowie nie ma bowiem ceny.

Źródło

You may also like...