LEGO zapowiada kolejne zestawy klocków dla popularnej gry Overwatch

Blizzard stara się, by do sprzedaży trafiło jak najwięcej gadżetów związanych z grą Overwatch. Najnowsze spodobają się miłośnikom LEGO, gdyż są to dwa zestawy przedstawiające bohaterów tej strzelanki.

Wydana kilka lat temu przez Blizzarda gra Overwatch, powoli staje się marką, oferującą fanom wiele dodatkowych gadżetów. W sprzedaży są bowiem różnego rodzaju figurki, koszulki, blastery NERF, a także zestawy klocków LEGO. Asortyment tych gadżetów wkrótce wzbogaci się o dwa kolejne pakiety klocków, które spodobają się fanom gry.

Pierwszy z zestawów zawiera postacie Junkrata i Roadhoga, natomiast w drugim znajdziemy Wrecking Ball. W przypadku pierwszego zestawu, gracz oprócz postaci, otrzymuje też elementy do budowy fragmentu Junkertown, a w zasadzie szyldu miasta. Natomiast drugi zestaw dostarcza sławnego walczącego chomika wraz z jego uzbrojeniem.

Brytyjski Amazon pierwszy z zestawów wycenił na 44,99 funtów, natomiast drugi na 17,99 funtów.

Produkty nie są jeszcze dostępne w sprzedaży i będzie je można nabyć dopiero w październiku. Natomiast na Comic-Conie, który za kilka dni odbędzie się w San Diego, będziemy mogli nieco dokładniej się im przyjrzeć.

LEGO

LEGO

LEGO

LEGO

Źródło: Twitter.com

You may also like...