Nowy smartwatch Lenovo oferuje więcej stylu

Do sprzedaży wchodzi właśnie bardziej ekskluzywna wersja smartwatcha Lenovo Watch X. Nowy wariant ma skórzany pasek oraz kopertę w kolorze różowego złota.

Na początku sierpnia chińska firma Lenovo wprowadziła do sprzedaży najnowszy smartwatch Lenovo Watch X oraz jego nieco większą wersję X Plus. Produkt oferowany jest na chińskim rynku w cenie odpowiednio 48 i 58 dolarów.

Z okazji chińskiego festiwalu Qixi, producent postanowił jednak rozszerzyć ofertę o zupełnie nowy wariant tego zegarka, skierowany do osób ceniących styl i luksus. Nowy model został więc wyposażony w kopertę w kolorze różowego złota oraz skórzany pasek, dzięki czemu idealnie pasuje do eleganckiego garnituru. Produkt oferowany jest w cenie 62 dolarów, jednakże pod względem technicznym nie różni się od standardowej wersji w żaden sposób.

Zegarek posiada wodoszczelną kopertę wykonaną z nierdzewnej stali o medycznej klasie 316L, a także okrągły wyświetlacz w technologii OLED. Pokrywające go szafirowe szkło idealnie chroni przed zarysowaniami, natomiast atutem są fosforyzujące wskazówki ułatwiające korzystanie z zegarka w nocy. Jest to bowiem zegarek hybrydowy, a więc posiada standardowy mechanizm kwarcowy oraz dodatkowe funkcje smart.

Lenovo Watch X posiada na wyposażeniu całkiem sporo różnych sensorów. Producent wyposażył go m.in., w pulsometr, czujnik ciśnienia krwi, barometr, żyroskop, czujnik ciśnienia atmosferycznego oraz sensor geomagnetyczny. Dużą zaletą produktu jest niewątpliwie bateria o pojemności 600 mAh, która na jednym ładowaniu będzie go zasilać przez 45 dni.

Na razie smartwatch oferowany jest tylko na chińskim rynku i nie wiadomo czy pojawi się w zachodnich krajach.

Lenovo Watch X

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...