Lenovo Zuk Z2 Pro zadebiutuje 21 kwietnia

Chang Cheng, dyrektor generalny chińskiego koncernu Lnovo potwierdził na portalu Weibo, że 21 kwietnia odbędzie się rynkowy debiut zupełnie nowego modelu smartfona tej firmy o nazwie Zuk Z2 Pro.

Zuk Z2 Pro to kolejny smartfon, który zostanie wyposażony w najnowszy i równocześnie najmocniejszy procesor w ofercie Qualcomma, mianowicie Snapdragon 820. Oprócz tego posiadać ma ekran Full HD (jego przekątna nie jest jeszcze znana), 3GB oraz 4 GB RAM (w zależności od wersji) oraz 32 GB pamięci użytkowej, przeznaczonej na multimedia oraz instalowane aplikacje mobilne.O slocie na kartę microSD, podobnie jak czytniku linii papilarnych, doniesienia na razie nic nie mówią, ale ZUK Z1 miał te elementy na wyposażeniu, więc istnieje spora szansa na to, że jego następca również będzie je posiadał. Ciekawostką jest natomiast obrotowy moduł kamery, ułatwiający wykonywanie zdjęć.

Zobacz tanie smartfony z Androidem

Tylna kamera będzie mieć rozdzielczość 13 Mpix, przednia 8 Mpix, natomiast funkcjonalność smartfonowi zapewni najnowszy Android 6.0.1. Cena pozostaje chwilowo tajemnicą, jednakże oczekuje się, że będzie oscylować w granicach 278 – 309 dolarów.

Źródło: Gizmochina.comYou may also like...