Letnia wyprzedaż Steamu od 23 czerwca

Steam to platforma, na której normalnie nie opłaca się niczego kupować, ze względu na zbyt wysokie ceny. Sezonowe wyprzedaże to jednak co innego, a najbliższa odbędzie się w dniach 23 czerwca – 4 lipca.

Steam to najpopularniejsza obecnie cyfrowa platforma sprzedaży gier, jednak ze względu na bardzo wysokie ceny, kupowanie tam nie ma większego sensu, gdyż istnieje wiele innych tańszych źródeł gier. Chociażby takich jak G2A, gdzie można je kupić w przystępnych cenach.Zupełnie inaczej sprawa wygląda podczas sezonowych wyprzedaży organizowanych przez Steam, gdyż ceny wówczas rzeczywiście stają się bardzo atrakcyjne. Już wkrótce odbędzie się Steam Summer Sale, czyli letnia wyprzedaż i do sieci wyciekła właśnie data jej rozpoczęcia Wyprzedaż odbędzie się w dniach 23 czerwca – 4 lipca.

Oczywiście nie jest to oficjalna informacja, jednak tego typu przecieki zwykle są bardzo wiarygodne i w ubiegłym roku trafnie przewidziały datę rozpoczęcia letniej wyprzedaży. Warto więc już teraz uzupełnić Wasz Steam Wallet, by wystarczyło pieniędzy na ulubione tytuły.

Źródło: Reddit.comYou may also like...