LeTV Le Max Pro z certyfikatem TENAA

Chiński organ rządowy TENAA zajmujący się dopuszczaniem urządzeń mobilnych do sprzedaży, przyznał właśnie certyfikat dla modelu LeTV Le Max Pro, pierwszego smartfonu wyposażonego w Snapdragona 820.

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się pierwszy na rynku smartfon wyposażony w najnowszy i najmocniejszy w ofercie Qualcommu procesor Snapdragon 820. Będzie nim LeTV Le Max Pro, który otrzymał właśnie certyfikat TENAA dopuszczający go do sprzedaży na rynku chińskim, co pozwoliło nam nieco bliżej poznać jego specyfikację techniczną.
Dowiedzieliśmy się więc, że wymiary urządzenia wynoszą 167 x 83,4 x 8,95 mm, natomiast jego masa to aż 201 gram. Jest to niewątpliwie spory ciężar, który może wpływać na komfort użytkowania sprzętu, ale trzeba pamiętać, że LeTV Le Max Pro posiada ekran dotykowy o przekątnej aż 6,33″ wyświetlający obraz w rozdzielczości QHD.

Oprócz Snapdragona 820, produkt otrzyma 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci flash. Główny aparat fotograficzny będzie mieć matrycę 21 Mpix, natomiast przedni jedynie 4 Mpix. Niestety rozdzielczość nagrywanych filmów ograniczona jest tylko do 1080p co jest pewnym zaskoczeniem, gdyż taki aparat oraz procesor z łatwością poradziłyby sobie z formatem 4K. Zasilaniem zajmie się natomiast bateria o pojemności 3400 mAh.

LeTV Le Max Pro mimo mocnych podzespołów oraz dużego ekranu, nie będzie smartfonem drogim. Jego cena wyniesie około 535 dolarów, ale na razie nie wiadomo kiedy można się go spodziewać na sklepowych półkach.

Źródło: Gizchina.com

You may also like...