Z LG HomeBrew każdy zrobi piwo we własnym domu. Wystarczy jedna kapsułka

Na targach CES 2019 firma LG pokaże nowe urządzenie do domowego warzenia piwa. Produkt o nazwie LG HomeBrew, bazuje na specjalnych kapsułkach.

Nie każdemu amatorowi piwa odpowiada to co dostępne jest na sklepowych półkach. Osoby o bardziej wysublimowanym podniebieniu, wolą więc samodzielnie warzyć je w we własnych domach. W dzisiejszych czasach nie jest to dużym problemem, gdyż oferta umożliwiającego to sprzętu jest bardzo szeroka.

Wkrótce przygotowanie piwa we własnym domu stanie się jeszcze wygodniejsze. LG stworzyło bowiem maszynę o nazwie LG HomeBrew, którą pokaże na przyszłorocznych targach CES. Urządzenie wykorzystuje ten sam system kapsułek, które spotykamy w ekspresach. Nie oznacza to jednak, że od razu dostaniemy kufel jasnego pszenicznego. W kapsułkach są bowiem składniki, z których dopiero warzone jest piwo, co musi chwilę potrwać.

LG HomeBrew samodzielnie zajmuje się wszystkimi etapami przygotowywania napoju. Odpowiednie mechanizmy zajmą się fermentacją, karbonizacją, leżakowaniem, podaniem gotowego piwa, a nawet czyszczeniem urządzenia po skończonej pracy. Inteligentne algorytmy dobierają też ciśnienie i temperaturę. Rola użytkownika sprowadza się tylko do włożenia kapsułki oraz uruchomienia sprzętu.

Natomiast cały proces może być monitorowany za pomocą aplikacji na smartfona, która powiadomi nas również, gdy piwo będzie już gotowe. A dodam, że kapsułki są różne i pozwalają stworzyć różne gatunki piwa.

W momencie premiery, LG HomeBrew zaoferuje pięć smaków piwa. Wydajność sprzętu wynosi natomiast 5 litrów na dwa tygodnie, więc co prawda nie jest duża, ale być może wystarczy dla jednej osoby. Za kilka dni dowiemy się kiedy urządzenie trafi na sklepowe półki oraz ile musimy za nie zapłacić.

LG HomeBrew

Źródło: Lgnewsroom.com

You may also like...