LG Stylus 2 – pierwszy smartfon z radiem DAB+

Poza iPhone’ami chyba wszystkie smartfony posiadają radio FM, umożliwiając słuchanie ulubionych rozgłośni. Już wkrótce będzie to możliwe w znacznie lepszej jakości, gdyż LG Stylus 2 oferuje nam tuner cyfrowy.

Tunery FM wbudowane w smartfony to jeden z najbardziej przydatnych elementów umożliwiających słuchanie muzyki. Nie zużywają bowiem pakietu danych, ani też nie zużywają baterii w takim stopniu co muzyka z sieci. Wiele osób chętnie więc z nich korzysta, choć jakość dźwięku może pozostawiać nieco do życzenia.Wkrótce jednak niska jakość dźwięku przestanie być problemem, ponieważ firma LG wprowadza na rynek smartfon LG Stylus 2. Jest to pierwsze urządzenie mobilne wyposażone w cyfrowy tuner radiowy DAB+. Sprzęt przeznaczony jest na rynki europejskie, gdzie rozgłośnie radiowe już dawno nadają w cyfrowym formacie i dzięki temu będzie ich można słuchać także poza domem.

Zobacz tanie smartfony

LG Stylus 2 posiada dość spory, 5,7″ ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz, zestawiony z 1,5 GB pamięci RAM. Jest też 13 Mpix kamera tylna oraz bateria o pojemności 3000 mAh, którą można samodzielnie wymienić.

Źródło: Lgnewsroom.comYou may also like...