LG Stylus 2 Plus zadebiutował na Tajwanie

Na rynkach azjatyckich pojawił się właśnie LG Stylus 2 Plus. Jest to nowy model smartfona pochodzący od koreańskiego producenta i wyposażony w rysik, zapewniający znacznie wygodniejszą obsługę dotykowego ekranu.

LG Stylus 2 Plus nie jest smartfonem flagowym, lecz urządzeniem z niższej półki, który ze względu na rozmiar ekranu wyposażonego w rysik, zaliczymy raczej do kategorii phabletów, czyli urządzeń idealnych dla biznesmenów i przedsiębiorców, bardzo użytecznych podczas ich pracy.Smartfon posiada 5,7″ wyświetlacz Full HD, który jak wspomniałem, kontrolowany jest rysikiem umieszczonym w schowku w obudowie. W tym modelu piórko ma końcówkę z nanopowłoką, która jak obiecuje producent, zapewnia większą precyzję od gumowej końcówki obecnej w większości rysików. Oczywiście nie jest to dokładność pożądana przez artystów, ale na pewno wystarczy do pisania notatek. Jest też funkcja Pen Keeper, która poinformuje nas jeśli zapomnimy włożyć rysik do jego schowka, więc go nie zgubimy.

LG Stylus 2 Plus dysponuje procesorem Qualcomm Snapdragon 415 i w zależności od wersji 2/15 GB lub 3/32 GB pamięci. Ma też 13 lub 16 Mpix tylną kamerę oraz 5 lub 8 Mpix przednią, przy czym lampy błyskowe znajdują się w obu. Zasilany jest natomiast baterią 3000 mAh, zaś przed niepowołanym dostępem, nasze dane chronione są przez czytnik linii papilarnych.

LG Stylus 2 Plus oferowany jest w kilku wersjach kolorystycznych, mianowicie tytan, złoto oraz brąz. Na razie model ten dostępny jest na Tajwanie, ale już niebawem pojawi się również w Europie.

Źródło: Slashgear.comYou may also like...