LG V30 w bazie danych Geekbench

W bazie danych benchmarka Geekbench pojawił się LG V30. Osiągnięty przez niego wynik nie jest specjalnie imponujący. Można go przyrównać do innych smartfonów wyposażonych w Snapdragona 835.

LG przygotowuje się do premiery swego najnowszego flagowca LG V30. Specyfikacja techniczna tego modelu nie jest jeszcze oficjalnie znana. Ale nieco światła rzuca na nią benchmark Geekbench, w którego bazie się pojawił.

W bazie Primate Labs pojawił się model LGE LG-H932PR, który miał na pokładzie procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 4 GB pamięci RAM. Co ciekawe na smartfonie zainstalowano najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 7.1.2.

Jeśli natomiast chodzi o osiągnięte wyniki, są to odpowiednio 1899 i 6350 punktów w teście jednego i wielu rdzeni. Nie są one jakoś szczególnie wysokie i odpowiadają innym modelom wyposażonym w ten układ Qualcomma. Oznacza to, że LG V30 nie będzie się wyróżniał wydajnością.

Pojawienie się tego modelu w benchmarku sugeruje jednak, że jego premiera nie jest już zbyt odległa. Dodać należy, że ten model pojawi się także na rynkach europejskich.

LG V30

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...