LG V30 jest tańszy od Galaxy Note 8

Najnowszy flagowiec LG V30 jest coraz bliżej rynkowej premiery. Niewykluczone, że będzie to sprzęt znacznie tańszy od Galaxy Note 8, który został niedawno oficjalnie zaprezentowany.

Podczas targów IFA 2017, na stoisku LG pokazano nowego flagowca LG V30. Potwierdzono w ten sposób wszystkie informacje, które już o tym telefonie wiemy, dotyczące jego specyfikacji technicznej.

Wiemy więc, że posiada ekran OLED Full Vision, pływający pasek powiadomień, podwójny aparat 16 MP oraz 32-bitowy poczwórny przetwornik DAC dla zapewnienia lepszej jakości dźwięku.

Nie podano wprawdzie oficjalnej daty premiery tego modelu, ale prawdopodobnie zdradzono jego rynkową cenę. Otóż LG na swym Twitterze zorganizowało konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze nowego smartfonu. W jednej z sekcji regulaminu znajduje się informacja o wartości oferowanych nagród i można tam znaleźć kwotę 749,99 dolarów. Regulamin został naturalnie przygotowany przez producenta, więc można założyć, że jest to oficjalna cena tego telefonu.

A jeśli tak jest, będzie to oznaczać, że LG V30, który ma specyfikację techniczną bardzo podobną do Galaxy Note 8, będzie od niego znacznie tańszy. Co czyni go zdecydowanie bardziej atrakcyjnym zakupem.

LG V30

Źródło: Twitter.com

You may also like...