LG V40 przebije rywali liczbą aparatów

LG V40 z pewnością wysunie się na czoło rywalizacji o liczbę wbudowanych aparatów. Nowy smartfon koreańskiego koncernu dostanie ich aż pięć.

Producenci smartfonów całkiem niedawno rozpoczęli kolejny wyścig, tym razem toczony o liczbę aparatów instalowanych w ich urządzeniach. Koncerny mają nadzieję, że w ten sposób podniosą jakość wykonywanych fotografii. Dlatego o ile jeszcze niedawno standardem były tylko dwa, o tyle coraz częściej spotykane są urządzenia posiadające ich aż cztery.

Wygląda jednak na to, że w nadchodzących latach możemy oczekiwać sprzętu, posiadającego znacznie więcej aparatów. Wśród nich prawdopodobnie znajdzie się LG V40, najnowszy flagowiec koreańskiego koncernu. Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że sprzęt dostanie aż pięć aparatów. Tak twierdzi witryna AndroidPit, która dotarła do dokumentów technicznych nowego sprzętu.

Potrójna kamera znajdzie się na tylnym panelu, natomiast przednia kamera używana zwykle do selfie, będzie podwójna. Główna kamera składać ma się z 12 MP soczewki z przysłoną f/1.5, 16 MP f/1.9 oraz 12 MP f/2.4. Jedna z nich będzie szerokokątna, zaś druga teleobiektywem z 2-krotnym zoomem optycznym. Przednia kamera będzie składać się z 8 MP + 5 MP soczewki.

Kamery nie będą jedyną atrakcją LG V40. Koncern LG zawsze stawiał na jakość dźwięku swych urządzeń mobilnych i tym razem nie będzie inaczej. Smartfon otrzymać ma znany już z innych modeli tej firmy poczwórny przetwornik DAC oraz głośnik Boombox. Taki zestaw powinien zapewnić nam jakość dźwięku na poziomie dobrych zestawów audio.

Przecieki wskazują również, że nowy flagowiec dostanie Snapdragona 845, 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash. Jego 6,4″ ekran będzie w technologii P-OLED i ma posiadać proporcje 19,5:9. Natomiast zasilać go będzie bateria o pojemności 3300 mAh. Niestety wciąż nie wiemy kiedy produkt pojawi się na sklepowych półkach oraz ile będzie kosztować.

LG V40

Źródło: Androidpit.com

You may also like...