Oficjalna zapowiedź LG V40 ThinQ potwierdza pięć kamer

Nie musimy już zastanawiać się ile kamer dostanie nadchodzący LG V40 ThinQ. Producent udostępnił oficjalny obrazek promocyjny, który ujawnia ich liczbę.

Producenci smartfonów co jakiś czas ścigają się na parametry techniczne swych urządzeń. Jakiś czas temu taki wyścig prowadzono na rozmiary wyświetlaczy, a potem na matryce aparatów fotograficznych. W tej kwestii dotarto jednak do końca możliwości, dlatego ostatnio prowadzony jest wyścig na liczbę aparatów.

Standardem stały się już praktycznie podwójne aparaty główne, ale już wkrótce będzie ich znacznie więcej. Samsung zapowiedział niedawno model Galaxy A7 2018, który posiadać ma trzy kamery, ale inni producenci także nie zamierzają być w tej materii gorsi. Również koreański koncern LG planuje bowiem smartfon z pięcioma kamerami, a jest nim LG V40 ThinQ.

Już wcześniej mówiło się, że model ten może dostać więcej kamer, ale teraz mamy potwierdzenie tych plotek. Producent opublikował bowiem promocyjny obrazek, na którym widać pięć obiektywów. Należy tu jednak zaznaczyć, że nie będzie pięć soczewek w głównym aparacie, lecz łącznie pięć kamer, a więc potrójna tylna oraz podwójna przednia. Ich ułożenie oraz lokalizację pokazują także najnowsze rendery.

Szczegółów technicznych głównego aparatu niestety nie znamy. LG dotychczas wyposażało jednak swe smartfony w soczewkę szerokokątną oraz teleobiektyw. Trzeci aparat może więc otrzymać soczewkę szerokokątną lub też super zoom, albo też sensor rejestrujący głębię obrazu.

Z innych szczegółów technicznych tego modelu wymienić można również standardowy czytnik odcisków palców umieszczony na tylnym panelu. Producent najwyraźniej nie zdecyduje się jeszcze na instalację w tym flagowcu czytnika zintegrowanego z wyświetlaczem. Sam wyświetlacz będzie mieć natomiast przekątną 6,4″.

Na razie to jednak tylko spekulacje i szczegóły poznamy dopiero wtedy, gdy producent zaprezentuje nowy smartfon. Nastąpi to już w przyszłym tygodniu, gdy wówczas odbędzie się debiut LG V40 ThinQ.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Źródło: Lge.co.kr

You may also like...