Light Phone 2: telefon dla fanów prostoty

Dzisiejsze smartfony to urządzenia o bardzo wielu możliwościach. Nie każdy jednak potrzebuje niezliczonej ilości funkcji, więc dla takich osób powstał niezwykle prosty telefon o nazwie Light Phone 2.

Każdy użytkownik smartfona doskonale wie, że urządzenia te posiadają masę różnych funkcji, których w dużej części i tak nigdy się nie wykorzysta. Tymczasem ich mnogość nie tylko komplikuje obsługę sprzętu, ale też podnosi jego cenę.

Dlatego w 2015 roku pojawiło się na rynku urządzenie o nazwie Light Phone, którego celem było uproszczenie telefonu tak jak to tylko możliwe. Trzy lata później konstruktorzy tego sprzętu powracają z nowym modelem. Sprzęt nazywa się po prostu Light Phone 2 i pojawił się na platformie Indiegogo.

Podobnie jak poprzednik, nowy model oferuje wyjątkową prostotę w zakresie obsługi i funkcjonalności. Posiada więc bardzo podstawowe funkcje, jak możliwość wykonywania połączeń, wysyłania i odbierania wiadomości, a także ustawiania alarmów. Wyposażono go dodatkowo w łączność 4G LTE oraz mocniejszą obudowę, która zapewni sprzętowi większą trwałość.

Light Phone 2 do sprzedaży trafi w kwietniu, jednak cena może nieco zniechęcać potencjalnych nabywców. Produkt wyceniono bowiem na aż 250 dolarów, co można uznać za sporą przesadę. Jeśli jednak cena Was nie zniechęca i chcielibyście dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej, to zapraszam na stronę kampanii.

Light Phone 2

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...