Lodówka z zamrożonym Hanem Solo

Han Solo zamrożony w carbonicie jest motywem przewodnim dla wielu różnych gadżetów, chociażby takich jak obudowy do smartfonów. Tym razem jest posłużył do stworzenia wyjątkowo interesującego, a jest nim lodówka z zamrożonym Hanem Solo.

Carbonite Han Solo Fridge jest turystyczną lodówką przeznaczoną do przechowywania puszkowanych napojów. Można do niej zapakować łącznie 18 puszek 0,33 litra i zawsze mieć pod ręką chłodny napój. Co szczególnie teraz będzie bardzo przydatne, gdy z nieba leje się żar.

Lodówka ważąca około 5 kg jest licencjonowanym produktem Gwiezdnych Wojen, więc jej wygląd musi nawiązywać do kultowej sagi. W tym wypadku było to stosunkowo łatwe, gdyż drzwi urządzenia zdobi Han Solo zamrożony w carbonicie, który dla uzyskania lepszego efektu jest podświetlany czerwonymi LEDami (można je wyłączyć).

Co ciekawe lodówka nie tylko chłodzi, ale też i podgrzewa, więc można do niej włożyć np. pojemnik z jedzeniem, by utrzymał ciepło obiadu oczekującego na przybycie członków rodziny. Zakres temperatur wynosi od 0 do 65 stopni Celsjusza.

Produkt kosztuje 149 dolarów.

lodówka z zamrożonym Hanem Solo

lodówka z zamrożonym Hanem Solo

Źródło: Thinkgeek.com

You may also like...