Nowy produkt Logitecha ułatwi obsługę telewizorów

Logitech wprowadza do sprzedaży nową klawiaturę Logitech K600 TV. Tym razem nie jest to sprzęt do komputerów lub smartfonów, lecz nowoczesnych telewizorów.

Współczesny telewizorów to nie tylko sprzęt, na którym możemy oglądać filmy i seriale. To praktycznie komputer multimedialny o szerokiej funkcjonalności związanej z internetem. Niestety, do sterowania tym komputerem zwykły pilot niespecjalnie się nadaje, gdyż jest mały i niezbyt wygodny. Logitech opracował jednak rozwiązanie, które może znacznie pomóc.

Logitech K600 TV to najnowsza klawiatura zaprojektowana specjalnie do odbiorników Smart TV. Jest mała i lekka, więc zapewnia duży komfort obsługi, umożliwiając wygodne wprowadzanie tekstu. Wyposażono ją m.in., w D-pada oraz touchpad, więc gwarantuje łatwiejsze sterowanie wszystkimi opcjami, nawigację po aplikacjach VoD, przeglądanie stron internetowych itp.

Klawiatura dostępna jest na stronie producenta w cenie 70 dolarów. Musimy jednak pamiętać, że może nie współpracować ze wszystkimi modelami odbiorników. Listę kompatybilnych telewizorów również znajdziecie na stronie Logitecha.

Logitech K600 TV

Źródło: Logi.com

You may also like...