Lokalizatory Tile będą współpracowały z Google Assistant

Lokalizatory Tile jeszcze bardziej ułatwią odnajdywanie zagubionych przedmiotów. Urządzenia zintegrują się z popularnym asystentem Google Assistant.

Obecne tempo życia sprawia, że ciągle się spieszymy, a to sprawia, że często gubimy różnego rodzaju przedmioty. Jeszcze kilka lat temu ich odnajdywanie było prawdziwą drogą przez mękę, gdyż musieliśmy to robić ręcznie, co zajmowało wiele czasu. Od pewnego czasu nie jest to już tak dużym problemem, dzięki lokalizatorom takim jak Tile.

A wkrótce odnajdywanie zgub stało się jeszcze łatwiejsze, gdyż wspomniane lokalizatory będą zintegrowane z Google Assistant. Dzięki aktualizacji oprogramowania, nasz cyfrowy pomocnik ułatwi odnalezienie np., kluczy do domu, kluczyków do auta itp. Jeśli posiadamy inteligentny głośnik taki jak Google Home, możemy zapytać asystenta gdzie znajduje się potrzebny nam przedmiot. Nie potrzebujemy więc telefonu do znalezienia zaginionej rzeczy, co na pewno przyda się gdy zgubą jest akurat telefon.

Tile twierdzi, że współpraca z asystentem pojawi się jeszcze w tym roku. Firma chce w ten sposób podnieść atrakcyjność swych lokalizatorów, gdyż wkrótce Apple wypuści na rynek własny tego typu produkt. Z przecieków wynika, że urządzenie będzie miało niewielkie rozmiary i ma współpracować z nową aplikacją Find My, którą zaoferuje iOS 13.

Lokalizatory Tile

Źródło

You may also like...