Japońska firma stworzyła łóżko dla gracza

Firma Bauhutte opracowała nietypowe łóżko dla gracza. Dzięki temu meblowi, można bawić się ulubionymi grami dosłownie przez cały dzień.

Wartość rynku sprzętu dla graczy rośnie z roku na rok i wciąż pojawiają się nowe gadżety, które mają ułatwić zabawę. Większość z nich to po prostu akcesoria do komputerów i konsol, ale są też produkty mające poprawić komfort zabawy. W sprzedaży dostępne są m.in., gamingowe fotele, w których nawet długie sesje nie będą powodowały bólu pleców. W zimę można natomiast skorzystać z podgrzewanych rękawiczek, aby nie marzły dłonie.

Czasem jednak okoliczności uniemożliwiają zabawę, a do takich należy chociażby grypa lub złamana noga. Wówczas trzeba leżeć w łóżku, z dala od ulubionego komputera oraz konsoli. Dzięki japońskiej firmie Bauhutte, nawet podczas choroby wcale nie trzeba rezygnować z rozrywki. Przedsiębiorstwo opracowało bowiem łóżko dla gracza.

Produkt jest specjalnie zaprojektowaną konstrukcją, którą wzbogacono o dodatkowy metalowy stelaż otaczający materac. Służy on do zainstalowania monitorów, ma koszyczek na pada, uchwyty na napoje, podstawkę pod klawiaturę itp. Krotko mówiąc jest to w pełni wyposażone centrum dowodzenia, umożliwiające granie bez ruszania się z łóżka.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z pełną ofertą producenta, która zawiera również wygodne pidżamy, to zapraszam na tę stronę. Tam też znajdziecie również różnego rodzaju biurka.

łóżko dla gracza

Źródło

You may also like...