Ma 46 lat i figurę jak marzenie

Koreanka Jung Da-Yeon po zaledwie 8 latach ciężkiej pracy, z kobiety cierpiącej na poważną nadwagęprzeistoczyła się w osobę, której wielu może pozazdrościć figury. W ciągu kilku lat stała się specjalistką od fitnessu, która na swej pasji zarabia olbrzymie pieniądze.

Jeśli nie akceptujesz swego ciała z powodu nadwagi, to powinnaś wiedzieć, że nieco pracy włożonej w ćwiczenia, pozwoli Ci zmienić się nie do poznania. Najlepszym przykładem na to, że jest to jak najbardziej możliwe jest Jung Da-Yeon. Ta obecnie 46-letnia mieszkanka Korei Południowej, matka dwojga dzieci, kiedyś nie wyglądała specjalnie atrakcyjnie, co pokazuje poniższa fotografia.

Pewnego dnia miała dość swej nadwagi, zdecydowała się więc diametralnie odmienić swe życie i rozpoczęła intensywne ćwiczenia. Okazało się, że jej pomysł na życie sprawdził się znakomicie, bowiem bardzo szybko stała się prawdziwą profesjonalistką i fachowcem od fitnessu. Na zdrowym stylu życia udało się jej zbudować prawdziwe imperium, czerpiące pokaźny dochód z książek oraz płyt DVD zawierających ćwiczenia, które sprzedają się w ogromnych nakładach.

Teraz Jung Da-Yeon określana mianem “momjjang ajumma”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „mamuśkę z powalającą figurą” debiutuje jako aktorka w koreańskiej telewizji, grając trenerkę fitnessu.

Jung Da-Yeon jest dowodem na to, że ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele.

Źródło: Yahoo.com

You may also like...