MacTronic Nu-Flare – prawdziwie męskie świecidełko

Każdy, kto szuka poręcznej i praktycznej latarki – a taką jak wiadomo warto mieć zawsze przy sobie – powinien zainteresować się modelem Nu-Flare z serii Outdoor Pro firmy MacTronic. Nu-Flare nie tylko daje mocne światło, ale można ją też wykorzystać jako oświetlenie awaryjne.

Dodatkowe źródło światła przyda się wszędzie: zarówno w domu, gdy zabraknie prądu lub coś wpadnie pod łóżko, jak i w warsztacie, piwnicy czy po zmroku na parkingu. MacTronic Nu-Flare, latarka z tzw. kategorii EDC (every day carry – codziennego użytku) świetnie nadaje się na towarzysza wszelkich męskich „wojaży”.Dzięki zastosowaniu diody CREE Q2 latarka generuje światło o jasności 120 lumenów. Nu-Flare została wyposażona w możliwość płynnej regulacji mocy światła w zakresie od 100% do 10% oraz SOS, kontrolę mocy światła umożliwia włącznik z tyłu latarki (przytrzymujemy aż do uzyskania odpowiedniej jasności). Dodatkową funkcją jest 4-krotny focus umożliwiający regulację promieni wiązki światła. A sygnał SOS może być nadawany nawet przez 18 godzin.

Obudowa MacTronic Nu-Flare została wykonana z aluminium lotniczego i została dodatkowo uszczelniona (IP X4) dzięki czemu działa w trybie zanurzenia. Latarka pomimo dużej wytrzymałości nie jest ciężka (zaledwie 142 g) i pozostaje wygodna w codziennej eksploatacji. Przycisk włącznika został osłonięty kołnierzem obudowy co powoduje, że Nu-Flare nie wyłączy się sama w kieszeni w trakcie ruchu, a dzięki tak przemyślanej konstrukcji można ją postawić używając również w trybie „świeczki”.

MacTronic Nu-Flare powinna zainteresować wszystkich użytkowników, poszukujących silnego, niewielkiego i niezawodnego źródła światła w eleganckiej, trwałej oprawie. Wytrzymałość latarki połączona z klasycznym wzornictwem sprawiają, że jest to świetne akcesorium dla osób wymagających i doskonale sprawdzi się zarówno, jako wyposażenie auta, podstawowe narzędzie w każdym domu jak i element ekwipunku na górską wycieczkę.

Model zasilany jest bateriami R03/AAA (które są dołączone do kompletu) lub akumulatorkami CR123. W zestawie znajduje się także krótka smycz na rękę. Cena MacTronic Nu-Flare to ok. 130 zł.

Źródło: Tabasco

You may also like...