Kolejna aktualizacja dostępna dla rodziny Galaxy S20

Samsung udostępnił dziś ponownie majową poprawkę bezpieczeństwa flagowej rodzinie Galaxy S20. Wprowadza również usprawnienia do pracy aparatu fotograficznego.

W dniu dzisiejszym koreański koncern udostępnił drugi już raz comiesięczny pakiet bezpieczeństwa, zawierający szereg poprawek i usprawnień. Majowa poprawka pojawiła się dla całej rodziny Galaxy S20, a więc modeli S20, S20+ oraz S20 Ultra. I to zarówno dla europejskich wersji wyposażonych w procesor Exynos, jak i amerykańskiej ze Snapdragonem.

Muszę tu wyjaśnić, że aktualizacja o numerze G98xxXXU2ATE6 jest w zasadzie drugą poprawką z majową aktualizacją zabezpieczeń. Tym razem jednak dotarła do rynków, na których poprzednio nie była dostępna.

Nowy patch oprócz załatania luk i zwiększenia poziomu ochrony sprzętu, dostarcza także usprawnienia dla pracy aparatów. Według doniesień użytkowników, tryb nocnych zdjęć zapewnia teraz dużo lepszą jakość obrazu. Niestety nie wiemy czy aktualizacja rozwiązuje też doskonale znany problem związany z autofokusem.

Jeśli nie dostaliście jeszcze powiadomienia o oczekującej aktualizacji, to sprawdźcie ręcznie w ustawieniach telefonu, czy nie da się już jej pobrać.

Galaxy S20

Źródło

You may also like...