W maseczce AirPop uprawianie sportu nie jest problemem

Maseczka na twarz nie musi utrudniać oddychania. Potwierdza to najnowszy produkt firmy AirPop, który posiada wbudowane filtry oraz ma specjalną konstrukcję.

Wiele państw z powodu pandemii koronawirusa wprowadziło obowiązek noszenia maseczek w sklepach oraz na świeżym powietrzu. Maseczka wprawdzie ogranicza ryzyko zakażenia, lecz oddychanie w niej wcale nie jest takie łatwe. I to tylko podczas chodzenia, nie mówiąc o pracy lub uprawianiu sportu.

Rozwiązaniem tego problemu może być nowy typ maski firmy AirPop, który dzięki specjalnej konstrukcji nie utrudnia oddychania. Maska jest wielokrotnego użytku i można ją prać, a dodatkowo posiada filtry chroniące użytkownika przed szkodliwymi substancjami. Jej największym atutem jest jednak to, że umożliwia normalne oddychanie.

Maseczka na twarz

To zasługa opatentowanego wzornictwa 3D Air Dome, które tworzy czaszę powietrzną zapewniającą nie tylko czyste powietrze, ale też świetną jego cyrkulację. Firma chwali się również adaptacyjną uszczelką Soft Touch umieszczoną w górnej części maski. Jest regulowana, zapewniając idealne dopasowanie do kształtu naszej twarzy.

Maseczka na twarz

Maseczkę dostaniemy w dwóch wersjach. Pierwszy to Original, zaprojektowany do normalnego użytku, który chroni nas podczas pracy lub zakupów w sklepach. Jest też wersja Active stworzona dla fanów aktywności fizycznej, takiej jak bieganie czy jazda na rowerze.

Maseczka na twarz

Maska jest nie tylko nowoczesna, ale również bezpieczna. Zawdzięcza to specjalnym wymiennym filtrom, które blokują 99,97% cząstek PM0.3, w tym pył, bakterie, a nawet materię wirusową. Według producenta ich żywotność wynosi około 40 godzin, po których należy je wymienić.

Maseczka na twarz AirPop Original w Europie kosztuje 59,99 euro, natomiast wersja Active to 69,99 euro. W zestawie otrzymujemy cztery filtry, ale możemy też dokupić kolejne. Maskę dostaniemy w kolorze zielonym, żółtym, szarym oraz czarnym i beżowym.

Źródło

You may also like...