Meizu MX4 w międzynarodowej sprzedaży

Meizu MX4 początkowo dostępny był wyłącznie na rynku chińskim, lecz jego producent zdecydował się wreszcie rozpocząć międzynarodową sprzedaż swego najnowszego flagowca.

Meizu MX4 to najnowszy produkt chińskiego giganta rynku smartfonów, który z roku na rok może poszczycić się coraz większą sprzedażą. Kolejny flagowiec był do tej pory ograniczony do rynku lokalnego, ale właśnie rozpoczęła się jego międzynarodowa sprzedaż i model wyposażony w 16 GB pamięci użytkowej można już dostać za 449 dolarów. Wariant z 32 GB pamięci kosztuje 489 dolarów.

Cena jest nie tylko przystępna, lecz także na niektórych rynkach zawiera już koszty przesyłki oraz podatki, co oczywiście jest dużym plusem dla konsumentów, którzy chętnie będą kupować nowy smartfon.

Tym bardziej, że jego specyfikacja jest z najwyższej półki. Telefon dysponuje 5,4-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920 x 1152 pikseli przy zagęszczeniu 418 PPI zbliżonym parametrami do wyświetlaczy z LG G3 oraz Oppo Find 7. Wyświetlacz jest chroniony szkłem Gorilla Glass 3 i co ciekawe pomiędzy nim oraz ramą obudowy znajduje się 0,3 mm bufor absorbujący wstrząsy dzięki czemu w razie upadku telefonu na ziemię, siła uderzenia zostanie rozproszona i unikniemy uszkodzenia. Ma również mocnym 8-rdzeniowy procesor Exynos 5430 zaprojektowany przez Samsunga, 3 GB pamięci RAM, oraz 20-megapikselową kamerę z sensorem od Sony. A to wszystko dostaniemy za niecałe 1500 złotych.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *