Metal Gear Survive: nowa gra w świecie Metal Gear Solid 5

Jeśli lubicie serię Metal Gear Solid, to ucieszy Was informacja, że Konami przygotowuje kolejną produkcję osadzoną w tym uniwersum, która nazywa się Metal Gear Survive.

Gra została zapowiedziana na trwających właśnie w niemieckiej Kolonii targach Gamescom, gdzie pokazano również jej pierwszy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.Metal Gear Survive jest kontynuacją wydarzeń z Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, jednakże mają się się one rozgrywać w alternatywnej linii czasu. Gracz będzie więc uczestniczył w przygodach żołnierzy z głównej bazy MGS 5, którzy muszą współpracować ze sobą, by przetrwać ogromne zagrożenie.

Rozgrywka będzie zbliżona stylem do Left 2 Dead, czy innych tego typu produkcji. Gracz stanie się członkiem 4-0osobowego oddziału i będzie musiał walczyć o przetrwanie. Autorzy zapowiadają zupełnie nowe spojrzenie na grę, nowe elementy eksploracji oraz mechanikę. Będzie też sporo nowego uzbrojenia, jak również śmiertelnie niebezpieczne środowisko, z biologicznym zagrożeniem oraz uzbrojonymi bandytami.

Na premierę Metal Gear Survive trzeba będzie poczekać do października przyszłego roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One. Dobrą wiadomością jest to, że nie powinna być droga i na pewno nie będzie kosztować tyle co inne części serii.

Źródło: Vg247.comYou may also like...