Miliony pobrań gry Moto Rider GO. Twórcy potwierdzają kontynuację

Wydana półtora roku temu na smartfony gra Moto Rider GO, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. Tylko w ciągu dwóch ostatnich tygodni, tytuł został pobrany ponad 5 mln razy.

Nie od dziś wiadomo, że Polacy potrafią produkować gry na światowym poziomie. I nie chodzi tu tylko o duże platformy i serię Wiedźmin, ale też o urządzenia mobilne. Na tym polu nasi rodacy również odnoszą duże sukcesy. A ich przykładem jest Moto Rider GO, stworzona przez wrocławskie studio T-Bull S.A. Moto Rider GO wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni tytuł pobrano ponad 5 mln razy. Wszystko za sprawą nowej aktualizacji, która poprawiła m.in. tryb multiplayer. Twórcy idą więc za ciosem i właśnie zapowiedzieli kontynuację gry, zatytułowaną Moto Rider GO 2.

Moto Rider GO to gra wydana pod koniec 2016 roku. Wcielamy się w niej w rolę kierowcy wyścigowego motocykla, którego zadaniem jest utrzymanie ekstremalnej prędkości i unikanie innych uczestników ruchu. Tytuł został znacznie usprawniony za sprawą ostatniej aktualizacji. Poprawiono pojedyncze błędy. Doszły nowe misje dla trybu Daily Race oraz dwa nowe języki. Usprawniono też tryb wieloosobowy.

Wydana dwa tygodnie temu aktualizacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy na całym świecie. Już pierwszego dnia po opublikowaniu nowej wersji, pobrano ją ponad 300 tysięcy razy. Wynik ten utrzymuje się na podobnym poziomie już od dwóch tygodni, generującym tym samym prawie 5 milionów pobrań od 24 maja.

W maju wrocławska ekipa zapowiedziała również drugą część ulicznych wyścigów – grę Top Speed 2. W przypadku tego tytułu twórcy największy nacisk położą na aspekty online i autorski system multiplayer. Dzięki temu gracze z całego świata będą mogli rywalizować ze sobą w licznych wyścigach, tworzyć gildie, uczestniczyć w specjalnych eventach czasowych i piąć się na szczyty globalnych rankingów. Premiera Moto Rider GO i Top Speed 2 zaplanowana jest na przełom roku 2018.

Moto Rider GO

Źródło: Mondaypr.pl

You may also like...