Minipresso: najmniejszy ekspres do kawy

Każdy z nas ma własny sposób rozpoczęcia dnia, a wiele osób nie może normalnie funkcjonować bez filiżanki kawy. Dzięki nowoczesnej technologii. Teraz można ją pić wszędzie, nawet jeśli znajdujemy się akurat poza domem. Wówczas małą czarną dostarczy nam ekspres do kawy o nazwie Minipresso.

Minipresso to najmniejszy na świecie ekspres służący do zaparzania kawy. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz funkcjonalności, można ze sobą zabrać praktycznie wszędzie, gdyż z łatwością zmieści się w kieszeni. Wystarczy tylko wlać do środka wrzącą wodę, wsypać kawę, a następnie skorzystać z wbudowanej pompki, by zapewnić odpowiednie ciśnienie do ekstrakcji ziaren. Ilością ruchów pompki regulujemy moc napoju, który może nam zapewnić niewielki zastrzyk energii, lub być na nogach przez całą noc.

Produkt kosztuje 49,99 funtów, a więc nie jest zbyt tani. Jeśli jednak często podróżujemy i lubimy pić kawę, to wydatek szybko się zwróci, gdyż będziemy dzięki temu mogli przyrządzić sobie napój dokładnie taki jak lubimy.

ekspres do kawy

ekspres do kawy

ekspres do kawy

Źródło: Firebox.com

You may also like...