Mobilne Final Fantasy XV zadebiutuje w lutym

Sklep App Store prawdopodobnie ujawnił datę premiery gry Final Fantasy XV: Pocket Edition. Mobilna wersja znanego hitu pojawi się na rynku już 9 lutego.

Wydana w 2016 roku gra Final Fantasy XV, która ukazała się na pecety, PlayStation 4 oraz Xboxa One, wkrótce doczeka się wersji mobilnej. Na smartfony powstaje bowiem Final Fantasy XV: Pocket Edition, które jeśli wierzyć informacjom ze sklepu Apple, pojawi się w lutym.

Kieszonkowa wersja popularnej produkcji Square Enix, zapowiada się bardzo obiecująco. Gracze mogą spodziewać się oryginalnych bohaterów, bitew oraz ogólnej mechaniki gry. Oczywiście nieco inna będzie oprawa graficzna, gdyż grafika zostanie dostosowana w taki sposób, aby tytuł działał dobrze również na słabszych smartfonach.

Fanów serii uprzedzam jednak, że zakup gry nie będzie należał do tanich. Całość wraz z 10 rozdziałami, kosztować ma bowiem 19,99 dolarów. Oczywiście można też kupować poszczególne rozdziały niezależnie. Pierwszy na zachętę jest całkowicie darmowy, ale kolejne dwa już zapłacić.

Final Fantasy XV

Źródło: Apple.com

You may also like...