Mobilny bar piwny. Pijesz i jedziesz

W mediach wiele mówi się o tym, by nie zasiadać za kierownicę po wypiciu piwa. Ale w przepisach nie ma nic o tym, czy osoba pod wpływem, może pełnić rolę jedynie napędu. Mobilny bar piwny, to zupełnie inna para kaloszy.

A tak właśnie jest w przypadku konstrukcji o nazwie Pedal Pub, którą można określić jako Mobilny bar piwny, gdzie konsumenci pedałują, stanowiąc jednocześnie siłę napędową całej konstrukcji.

Ten niezwykły pojazd powstał w Holandii i początkowo miał na celu promocję lokalnej tawerny. Ale oczywiście jest w pełni funkcjonalny. Jego ramę wykonano z wysokiej jakości stali, a po każdej ze stron znajduje się pięć siodełek z pedałami, a więc 10 amatorów złocistego trunku, może Pedal Pub rozpędzić nawet do 8 km/h pod warunkiem, że powierzchnia jest płaska i nie siedzą przy kuflach zbyt długo. Kolejne 5 osób mieści się na ławeczce z tyłu, ale one już nie napędzają pojazdu. Z przodu znajduje się pozycja kierowcy oraz barmana podającego bliski naszym sercom napój. Dla zapewnienia rozrywki, konstrukcja posiada wbudowany cztero-głośnikowy system audio.

Co ciekawe ten mobilny bar można kupić. Kosztuje 40,000 dolarów. Trzeba jednak pamiętać, by kierowca nie pił.

Mobilny bar piwny

Źródło: Hammacher.com

You may also like...