Mobislyder zapewni nam stabilne zdjęcia

Odkąd smartfony otrzymały kamery, mało kto używa już tradycyjnych aparatów fotograficznych. Niestety robienie nimi zdjęć nie zawsze jest tak wygodne, jak można by tego oczekiwać, dlatego często potrzeba akcesoriów, które zapewnią urządzeniu odpowiednią stabilność.

Do smartfonów jest dostępna cała gama statywów oraz podstawek, pozwalających wykonać stabilne zdjęcie. Statyw jednak nie spisze się tak samo dobrze na każdej powierzchni, np. na popękanym asfalcie, czy brukowej kostce, dlatego lepszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest Mobislyder.

Mobislyder to specjalna szyna z uchwytem na smartfona, którego można przesuwać po całej długości urządzenia. Ze względu na sporą długość, szyna zapewnia odpowiednią stabilność aparatu nawet na piasku, czy innych niezbyt równych powierzchniach. A dzięki ruchomemu uchwytowi możemy wykonywać subtelne najazdy kamery na filmowany obiekt.

Gadżet wykonano z aluminium, a więc jest bardzo lekki i pasuje do urządzeń na systemie iOS oraz Androidzie i to zarówno smartfonów, jak i tabletów. Podstawka kosztuje 95 dolarów.

Źródło: Photojojo.com

You may also like...