Moto X (2017) – zdjęcia i specyfikacja techniczna

Do sieci trafiły zdjęcia oraz szczegóły specyfikacji technicznej nowego telefonu Motoroli. Model Moto X (2017) otrzyma metalową obudowę, podwójną kamerę oraz Snapdragona 625.

Motorola ostatnio nie chwaliła się za bardzo nowymi modelami smartfonów. Zarówno na targach CES w Las Vegas, jak i targach MWC 2017, prezentowała bardzo niewiele produktów.Owszem producent pokazał piątą generację modelu Moto G, ale wciąż nie mieliśmy żadnych informacji na temat Moto X czy Moto E. Nie oznacza to jednak, że nie powstają nowe modele z tych serii. Do sieci wyciekły bowiem informacje na temat najnowszego telefonu Moto X (2017) oraz jego zdjęcia, udostępnione przez witrynę Android Police.

Z przecieków wynika, że smartfon otrzyma metalową obudowę, zaś specyfikacja techniczna sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z modelem ze średniej półki. Wskazuje na to procesor Snapdragon 625 z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej. O wyświetlaczu nic na razie nie wiadomo, ale mówi się, że może to być 5,5″ ekran o nieznanej na razie rozdzielczości.

W smartfonie nie zabraknie też czytnika linii papilarnych, a także podwójnego modułu tylnej kamery, którą widać na zdjęciu.

Telefon nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, więc nie wiemy na ile prawdziwe są te informacje oraz jak będzie wyglądać reszta specyfikacji. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Motorola zamierza zaprezentować Moto X (2017).

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...