Motorola Moto E jednak dostanie Androida 6.0

Jeszcze parę tygodni temu wydawało się, że użytkownicy Moto E popełnili błąd kupując ten smartfon, gdyż firma ogłosiła, że nie dostanie on aktualizacji do Androida 6.0. Wygląda jednak na to, że producent zmienił zdanie i już wkrótce taka aktualizacja się pojawi.

Choć od premiery Androida 6.0 Marshmallow minęło już kilka miesięcy, to producenci smartfonów dopiero teraz zaczynają udostępniać nowy system swym urządzeniom, ale niestety nie wszystkim modelom dostępnym w sprzedaży.Kilka tygodni temu Motorola oświadczyła, że jej Moto E drugiej generacji nie otrzyma Androida 6.0. Teraz wygląda jednak na to, że producent zmienił zdanie i sprzęt jednak dostanie oczekiwaną aktualizację. Na początku pojawi się ona w Indiach, a dopiero potem dystrybucja obejmie pozostałe kraje.

Zobacz najtańsze smartfony

Jest to niewątpliwie doskonała wiadomość dla posiadaczy tego stosunkowo świeżego smartfonu, który swą premierę miał zaledwie rok temu. Dodam, że aktualizacja ważyć będzie około 450 MB, więc warto się upewnić, że w pamięci jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, zaś bateria jest w pełni naładowana, by przypadkiem smartfon nie wyłączył się podczas instalacji.

Źródło: Gsmarena.comYou may also like...