Motorola Moto Z2 Play już dostępna w przedsprzedaży

Motorola wprowadza do sprzedaży nowy model smartfona Moto Z2 Play. Wysyłka nowych telefonów rozpocznie się 18 sierpnia 2017 roku. W promocji otrzymać można zestaw z modułem baterii Incipio offGRID PowerPack.

Nowa generacja Moto Z Play to sprzęt lżejszy i znacznie szybszy od swego poprzednika. Wyposażono go w lepsze podzespoły podnoszące funkcjonalność urządzenia oraz jego wydajność.

Zadbano także o elegancki wygląd produktu. Telefon zamknięto w stylowej, metalowej obudowie typu unibody, a wykończono w kolorach: Lunar Gray lub Fine Gold.

Sprzęt posiada 5.5″ wyświetlacz Full HD Super AMOLED zapewniający doskonały obraz podczas odtwarzania wideo, przeglądania zdjęć i ulubionych stron internetowych. Jego sercem jest 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 626 z 4GB pamięci RAM. Połączono go z 64 GB wbudowanej pamięci, która oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia i multimedia.

Ma pokładzie nowego smartfona znalazł się 12MP aparat z technologią Dual Autofocus Pixel oraz laserowym autofokusem, pozwalający fotografować także po zmroku. Zaletą jest także bateria z funkcją szybkiego ładowania TurboPower, a systemem operacyjnym jest Android 7.1.1 Nougat.

Klienci w promocyjnej ofercie przedsprzedaży otrzymają smartfon Motorola Moto Z2 Play, modułowe plecki Moto Style Shell, a także moduł baterii Incipio offGRID o wartości 299 zł.

Smartfon Motorola Moto Z2 Play jest dostępny w przedsprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 1999 zł w sklepach w okresie od 17 lipca do 17 sierpnia 2017 r. Wysyłka przedsprzedażowych zamówień do klientów rozpocznie się w dniu 18 sierpnia 2017 r.

Moto Z2 Play

Źródło: Studio111.pl

You may also like...