Potwierdzono europejską cenę nowej Motoroli Razr

Już od grudnia nowa Motorola Razr, będzie dostępna na europejskim rynku w ramach przedsprzedaży. Producent wycenił smartfon na kwotę 1600 euro.

Jeśli podoba się Wam zaprezentowana parę dni temu nowa Motorola Razr i chcielibyście ją kupić, to wkrótce będziecie mieli okazję. Dziś dowiedzieliśmy się, że w przyszłym miesiącu ruszy oficjalna przedsprzedaż nowego modelu, a także poznaliśmy jego europejską cenę.

Na Starym Kontynencie składany smartfon kupimy za kwotę 1600 euro. Oczywiście nie jest to niska suma, ale zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż w przypadku Samsunga Galaxy Fold. Niestety o ile zamówienia przedsprzedażowe będzie można składać już w grudniu, to smartfon trafi w nasze ręce dopiero w styczniu.

Nowy sprzęt będzie dostępny jedynie na kilku rynkach. W we Włoszech, Niemczech, Szwecji oraz Holandii zamówimy go już 4 grudnia. Wysyłka sprzętu rozpocznie się natomiast 24 stycznia, a więc sporo ponad miesiąc później. Podobnie będzie w Wielkiej Brytanii, aczkolwiek na tę chwilę nie znamy ceny sprzętu w tym kraju. Nieoficjalnie mówi się jednak o kwocie 1400 funtów.

Motorola Razr

Źródło

You may also like...