Multitool do noszenia w naszym portfelu

Przezorni są zawsze przygotowani na różne sytuacje, więc specjalnie dla nich powstają narzędzia, pozwalające poradzić sobie w każdych warunkach. Jednym z nich jest multitool o rozmiarach karty kredytowej.

Poniższy gadżet firmy Holtzman to narzędzie, które docenią przede wszystkim miłośnicy survivalu uwielbiający przebywać z dala od cywilizacji. Produkt jest bowiem nie tylko bardzo funkcjonalny, ale też niezwykle poręczny, gdyż ma wymiary typowej karty kredytowej. Można więc stale nosić go ze sobą w portfelu.

Choć nie jest duży, to oferuje wiele możliwości. W sumie jest to komplet aż trzech różnych elementów, które idealnie nadają się do aktywności poza domem. Łącznie dostajemy 14 narzędzi, pozwalających poradzić sobie z dala od cywilizacji. W pierwszym narzędziu otrzymujemy m.in., niewielkie ostrze, ostrzałkę do noży, kompas, linijkę, otwieracz do butelek, wykałaczkę, itp. Drugie narzędzie wykonano ze stali nierdzewnej, a znajdziemy w nim otwieracz do puszek, linkę, element do wyciągania gwoździ, piłę, nóż, klucz oczkowy itp. Ostatnie narzędzie zawiera nóż wygodnym uchwytem.

Cały pakiet może być nasz już za 20 dolarów, a dostaniemy go m.in., na Amazonie.

multitool

multitool

multitool

Źródło: Gadgetsin.com

You may also like...