Myszka Razer Taipan od teraz dostępna także w bieli

Firma Razer, światowy lider w produkcji hi-­‐endowych akcesoriów, oprogramowania oraz systemów gamingowych, zaprezentowała swoją bestsellerową myszkę w nowej odsłonie. Nowa wersja Razer Taipan, flagowego urządzenia dopasowanego zarówno do prawej, jak i do lewej dłoni, od teraz będzie dostępna w białym kolorze oraz z intensywnym białym podświetleniem rolki przewijania oraz logo.

Model jest w pełni kompatybilny z komputerami Mac oraz PC za pośrednictwem narzędzia Razer Synapse. Razer Taipan to drugie urządzenie Razera dostępne w bieli. Niedawno producent poinformował o wprowadzeniu białej wersji popularnego headsetu dla graczy, Razer Kraken Pro.

Oparta na najnowszym sensorze 4G Dual Sensor System o czułości 8200 dpi, myszka Razer Taipan jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie niespotykanej precyzji, niezależnie od rodzaju nawierzchni. Bez względu na to, czy jesteś prawo, czy leworęczny; czy do prowadzenia myszy używasz całej dłoni, czy jedynie czubków palców – Razer Taipan zapewni najwyższy komfort i redukcję zmęczenia podczas wielogodzinnego użytkowania. Utrzymaj najwyższą precyzję przez długie godziny – zyskaj przewagę nad przeciwnikami padającymi z wycieńczenia!

Cenę myszki ustalono na poziomie 80 Euro.

Cechy produktu:
– Kształt dostosowany do potrzeb graczy prawo i leworęcznych
– Czujnik Dual Sensor System o czułości 8200 dpi
– Integracja z Razer Synapse 2.0
– Dziewięć programowalnych przycisków w technologii Hyperesponse
– Próbkowanie 1000Hz/czas reakcji 1ms
– Przyspieszenie do 200 cali na sekundę/50g
– Kabel o długości 2.1m pokryty wytrzymałym tworzywem
– Przybliżony rozmiar: 124mm (długość) x 63mm (szerokość) x 36mm (wysokość)
– Przybliżona waga: 95g

Źródło: koolthings.com.pl

You may also like...